SYSTÉM EUBIQ - EUBIQ e-shop

... mobilné zásuvky
Prejsť na obsah
Systém Eubiq, ako prvý na svete svojho druhu v elektrických rozvodoch, je praktický, bezpečný a jednoducho krásny! Inovatívny systém napájacích líšt Vám umožňuje pridávať, odoberať a premiestňovať elektrické zásuvky tak, ako ich práve potrebujete - a to všetko jednoduchým otočením. Dizajnovo odlišné napájacie lišty sú určené pre rôzne aplikácie - vdomácnosti v kuchyni, obývačke, pracovni, študentskej izbe, v komerčných podmienkach v kanceláriách, laboratóriách, operačných strediskách, serverovniach a podobne.
... ako systém EUBIQ funguje?
Princíp systému EUBIQ je veľmi jednoduchý. V elektrickej lište sú vedené dva vodiče - fázový a nulový. Fázový vodič je v hornej, nulový v dolnej časti lišty. V strede medzi nimi je pružná, segmentovaná časť, ktorá je uzemnená.
Zasunutím adaptéru do lišty sa najskôr adaptér pripojí k zemneniu a otočením o 90° doprava, resp. v smere hodinových ručičiek sa spoja kontakty s fázovým a nulovým vodičom. Adaptér je tým pripravený na použitie.

... ako jednoducho pridať zásuvku?
1. ZASUNÚŤ
2. PRIPOJIŤ OTOČENÍM
3. ODOBRAŤ
... bezpečnosť
EUBIQ systém je mimoriadne bezpečný. GSS (Grounded Sentry Shutter) - je patentovaný bezpečnostný prvok nachádzajúci sa vo všetkých napájacích lištách Eubiq. Veľmi efektívne uzemňuje všetky vodivé objekty s ktorými sa dostane do kontaktu. To zaručuje, že systém je bezpečný aj pre deti a je prakticky nemožné byť zasiahnutý elektrickým prúdom.
... certifikácia
Produkty Eubiq sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali všetky podstatné medzinárodné normy. Na základe testovania v popredných a renomovaných laboratóriách, ako napr. TÜV SÜD PSB Corporation, ASTA BEAB, Testing & Certification Australia (TCA), GOST.R, Intertek ETL - Semko, Korean Testing Laboratory (KTL), všetky produkty Eubiq spĺňajú normy IEC a príslušné normy krajín ako Singapur, India, Kórea, Austrália, Malajzia, Saudská Arábia, Kuvajt, Rusko, Veľká Británia, Nemecko, a ostatné krajiny Európskej Únie.
Systém Eubiq bol certifikovaný aj na Slovensku, v EVPÚ a.s. Nová Dubnica - SKTC-101.
Návrat na obsah