systém Eubiq - Eubiq eshop

... najmodernejšie riešenie pre napájanie a dáta
Prejsť na obsah
Systém Eubiq, ako prvý na svete svojho druhu v elektrických rozvodoch, je praktický, bezpečný a jednoducho krásny! Inovatívny systém napájacích líšt Vám umožňuje pridávať, odoberať a premiestňovať elektrické zásuvky tak, ako ich práve potrebujete - a to všetko jednoduchým otočením. Dizajnovo odlišné napájacie lišty sú určené pre rôzne aplikácie - vdomácnosti v kuchyni, obývačke, pracovni, študentskej izbe, v komerčných podmienkach v kanceláriách, laboratóriách, operačných strediskách, serverovniach a podobne.
... ako systém EUBIQ funguje?


Princíp systému EUBIQ je veľmi jednoduchý. V elektrickej lište sú vedené dva vodiče - fázový a nulový. Fázový vodič je v hornej, nulový v dolnej časti lišty. V strede medzi nimi je pružná, segmentovaná časť, ktorá je uzemnená.
Zasunutím adaptéru do lišty sa najskôr adaptér pripojí k zemneniu a otočením o 90° doprava, resp. v smere hodinových ručičiek sa spoja kontakty s fázovým a nulovým vodičom. Adaptér je tým pripravený na použitie.

... ako jednoducho pridať zásuvku?
ZASTRČIŤ
PRIPOJIŤ OTOČENÍM
ODOBRAŤ
... bezpečnosť

EUBIQ systém je mimoriadne bezpečný. GSS (Grounded Sentry Shutter) - je patentovaný bezpečnostný prvok nachádzajúci sa vo všetkých napájacích lištách Eubiq. Veľmi efektívne uzemňuje všetky vodivé objekty s ktorými sa dostane do kontaktu. To zaručuje, že systém je bezpečný aj pre deti a je prakticky nemožné byť zasiahnutý elektrickým prúdom.

... certifikácia

Produkty Eubiq sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali všetky podstatné medzinárodné normy. Na základe testovania v popredných a renomovaných laboratóriách, ako napr. TÜV SÜD PSB Corporation, ASTA BEAB, Testing & Certification Australia (TCA), GOST.R, Intertek ETL - Semko, Korean Testing Laboratory (KTL), všetky produkty Eubiq spĺňajú normy IEC a príslušné normy krajín ako Singapur, India, Kórea, Austrália, Malajzia, Saudská Arábia, Kuvajt, Rusko, Veľká Británia, Nemecko, a ostatné krajiny Európskej Únie.
Systém Eubiq bol certifikovaný aj na Slovensku, v EVPÚ a.s. Nová Dubnica - SKTC-101.

Návrat na obsah